Mezinárodní veletrh - IFFA

Náš holdink Van Hessen prezentoval ve dnech 7.5.-12.5.2016 na veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem na mezinárodním veletrhu masného průmyslu svoje výrobky.

Nová provozovna v Plané nad Lužnicí

V Kosteleckých uzeninách v Plané nad Lužnicí byla otevřena nová provozovna.

Distribuce

Cortina Development zvolila strategii velmi pružného a rychlého dodání zboží díky kvalitní dopravě a rozvozu zboží na jednotlivých trzích do 24 hodin. Distribuce je zajišťována z centrálního skladu v Troubsku u Brna, který svou výhodnou polohou u dálničního dopravního uzlu nedaleko Brna je logistickou křižovatkou na teritoria států střední a východní Evropy a dobrou dopravní dostupností dává optimální předpoklady pro rychlou a bezproblémovou distribuci. Na jednotlivých trzích společnost disponuje dostatečnými skladovacími prostory. Umístění skladů na jednotlivých trzích: Slovensko a Maďarsko-Šala, Polsko-Piekary Ślaskie, Rumunsko-Bukurešť, umožňuje dodání zboží k našim zákazníkům následující pracovní den po objednání.

Dostatečná kapacita skladů a mimořádně pružný způsob dodání oceňují naši stálí zákazníci zvláště v situacích, kdy jsou sami nuceni velmi rychle reagovat na velké výkyvy ve své výrobě.

Na jednotlivých trzích se pohybují vyškolení obchodní zástupci společnosti, kteří klientům zaručují dokonalý servis.