Mezinárodní veletrh - IFFA

Náš holdink Van Hessen prezentoval ve dnech 7.5.-12.5.2016 na veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem na mezinárodním veletrhu masného průmyslu svoje výrobky.

Nová provozovna v Plané nad Lužnicí

V Kosteleckých uzeninách v Plané nad Lužnicí byla otevřena nová provozovna.

Profil

Cortina Development spol. s r.o. je jedním z největších a nejvýznamnější distributorů přírodních střev ve východní Evropě. Společnost byla založena v roce 1992 a od svého vzniku se soustředila na prodej přírodních střev masokombinátům a drobným výrobcům uzenin na území České republiky. V průběhu času společnost vstupovala na nové trhy ve východní Evropě. Cortina Development si v průběhu své existence vybudovala reputaci dodavatele vysoké kvality zboží a kvalitního servisu u svých zákazníků.

Společnost má v nabídce kromě přírodních střev i umělé obaly pro masný průmysl – polyamidová střeva, fólie, síťky, termosmrštitelné sáčky aj.

Cortina Development spol. s r.o. je od roku 1999 součástí holandského holdingu Van Hessen, který je jedním z největších producentů a dodavatelů přírodních střev na světě.

V současné době společnost dodává svým obchodním partnerům v České Republice, Slovenské Republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Prodej na území Slovenské republiky a Maďarska je zprostředkován prostřednictvím dceřinné společnosti Cortina Slovakia s.r.o. Prodej na území Rumunska je zprostředkován prostřednictvím dceřinné společnosti Cortina Development S.R.L.

Díky vlastní kontrole kvality, úpravě a zpracování přírodních střev v nových moderních prostorách a rozvinuté logistice distribuce je společnost schopna garantovat, že její zákazníci dostanou...

..."to, co potřebují" a také "včas".